8
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، گفت: 

دشمنان این سرزمین نمی توانند زنده بودن مکتب شهید سلیمانی را مشاهده کنند/ رمز ماندگاری حاج قاسم ایمان و عمل صالح بود  

  • کد خبر : 5731
  • ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۰
دشمنان این سرزمین نمی توانند زنده بودن مکتب شهید سلیمانی را مشاهده کنند/ رمز ماندگاری حاج قاسم ایمان و عمل صالح بود   
سردار بهمن ریحانی « فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یادواره شهید رضا عباسی در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم با اشاره به اینکه روز گذشته ولادت حضرت صدیقه زهرا (س)، بود اظهار کرد:[..]

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: سردار بهمن ریحانی « فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یادواره شهید رضا عباسی در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم با اشاره به اینکه روز گذشته ولادت حضرت صدیقه زهرا (س)، بود اظهار کرد: باید مقام زن را گرامی بداریم و متوجه جایگاه والای ایشان نزد خداوند متعال و پیامبر اکرم (ص) باشیم.

بیداری اسلامی و جهانی را شاهد هستیم:

سردار ریحانی به حادثه تروریستی روز گذشته در کرمان اشاره کرد و افزود: دشمنان این سرزمین و اسلام نمی‌توانند پس از شهادت حاج قاسم نظاره گر حضور مردم در مزار این شهید باشند و زنده بودن مکتب شهید سلیمانی را مشاهده کنند، به برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است که بیداری اسلامی و جهانی را شاهد هستیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) در بدو پیروزی انقلاب اسلامی فلسطین را مسئله نخست جهان اسلام دانستند اما شاید این راهبرد برای خیلی از مردم ناشناخته بود.

شهید سلیمانی فرهنگ عاشورا را ترویج داد:

ریحانی افزود: امروز اهمیت راهبرد رهبران نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از گذشته برای همگان مشخص شده و مجاهدت‌های شهید سردار سلیمانی برای آزادی قدس بی ثمر نمی ماند، شهیدسلیمانی جهاد اکبر و اصغر را با هم به سرانجام رساند و این در رفتار و عمل وی قابل مشاهده است و فرهنگ عاشورا را ترویج داد.

وی در ادامه گفت: حاج قاسم هیچگاه جبهه نبرد و جهاد را ترک نکرد و شهادت حق مسلم وی بود و رمز ماندگاری حاج قاسم ایمان و عمل صالح بود و سید مقاومت وی را شهید قدس دانست.

مراسم چهارمین سالگرد حاج قاسم سلیمانی

یگانگی سردار دلها بجز با شهادت آشکار نمی شد:

در این مراسم، حشمت‌الله قنبری‌همدانی «رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی»، اظهار کرد: امروز دنیای اسلام و انسانیت به شهید سلیمانی نیاز بیشتری دارد تا سردار سلیمانی، حاج قاسم باید همانگونه که امروز ظهور و بروز پیدا کرده، آشکار می‌شد،سردار دلها یک یگانگی پیدا کرده که به جزء با شهادت، آشکار نمی‌شد.

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، ازحاج قاسم سلیمانی به عنوان رزمنده‌ای رشید و فرمانده‌‌ای نترس و پیشرو یاد کرد و افزود: تعلق و دلبستگی او به ولایت‌فقیه ریشه‌دار و مبتنی بر اعتقادات ناب اسلامی و انقلابی بود، در سختی‌ها و تنگناها برادر مردم بود، پیمودن این مسیرمکتب قرآن و اهل بیت که شهید سلیمانی طی کرد تا حاج قاسم دل‌های مومنان شود.

شهید سلیمانی کلیدواژه و رمز عبور برای رسیدن به حریمهای مقدس است:

قنبری‌همدانی در ادامه گفت: حاج قاسم مسیر نیست، مقصد است؛ سردار دلها نفر و سازمان نیست، مکتب است؛ قاسم سلیمانی یک نام در شناسنامه، یک پدر در خانه، یک شهروند در شهر، یک همسایه در کوچه نیست، او کلید واژه و رمز عبور برای رسیدن به همه حریم‌های مقدس است و ایران را حرم می‌دانست و خود را سرباز، از فرمانروای حرم فرمان می‌گرفت بی چون و چرا، فقط اطاعت می‌کرد.

قنبری همدانی

قنبری همدانی تأکید کرد: ملت ایران و جبهه مقاومت اسلامی با این شهادت‌ها بیدار می‌شوند، ما اهل شهادتیم و  مایوس و ناامید نمی‌شویم.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5731
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای دشمنان این سرزمین نمی توانند زنده بودن مکتب شهید سلیمانی را مشاهده کنند/ رمز ماندگاری حاج قاسم ایمان و عمل صالح بود   بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.