8
رئیس بسیج رسانه کرمانشاه خبرداد:

هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه برگزار می‌شود 

  • کد خبر : 5531
  • ۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه برگزار می‌شود 
محمدهادی صحرایی، در جمع خبرنگاران، در تالار فرهنگی هنری شهید آوینی، اظهار کرد: پوستر هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر بهار امسال رونمایی شده و این جشنواره با تکمیل آثار ارسالی اصحاب رسانه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز؛رئیس بسیج رسانه استان با دعوت از اصحاب رسانه در خصوص بررسی محورهای هفتمین جشنواره ابوذر، اتفاقات غزه و انتخاب هیئت مدیره تعاونی مصرف اصحاب رسانه گفتگو کرد.

صحرایی افزود: تبلیغات در خصوص نحوه شرکت در جشنواره و کارهای مقدماتی آن نیز انجام شده است، متقاضیان شرکت در جشنواره نیز می توانند آثار خود را تا ۱۵ آذر ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

صحرایی از کلیه اهالی رسانه استان کرمانشاه برای شرکت دراین جشنواره دعوت کرد آثار خود را حد اکثر تا ۱۵ آذرماه سال جاری ارسال نمایند.

رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه، در ادامه گفت: تا امروز حدود ۱۲۰ آثار برای  شرکت درهفتمین جشنواره رسانه ارسال شده است.

هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه

اسرائیل واقعا زمین گیر شده:

صحرایی در جمع اصحاب رسانه گفت: اسرائیل آن اسرائیل ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سال پیش نیست، خود اسرائیل فرو پاشیده شده و زمین گیر است، اکنون هواپیما ها و سربازان آمریکایی دارند می جنگند.

صحرایی افزود: امروز نیاز است اصحاب رسانه دغدغه مند افکار غزه را روشن نمایی کنند. ما انسانیم و برای کشتن انسانهای دیگر متأثر می شویم، اینها زنان و بچه های بی گناه را به خاک و خون می کشند، آب را بر روی مردم قطع می کنند.

تعاونی مصرف اصحاب رسانه در کرمانشاه کلید خورد:

صحرایی در خصوص تشکیل تعاونی مصرف برای رفاه بیشتر اصحاب رسانه، گفت: به منظور ایجاد رفاه و تسهیلات برای اهالی رسانه، قرار است یک تعاونی مصرف تشکیل دهیم و در آینده آن را به تعاونی مسکن تبدیل کنیم.

رئیس بسیج رسانه استان، تأکید کرد: هیئت مدیره این تعاونی از بین اهالی رسانه انتخاب می‌شود، که شامل ۹ نفر اعضای اصلی و دو نفر عضو علل بدل می‌باشد.

موسس شرکت تعاونی اهالی رسانه:

انشاالله سال آینده سالگرد تولید تعاونی را برگزار کنیم

در ادامه مراسم غلامحسین نوروززاده موسس شرکت تعاونی اهالی رسانه که از خبرنگاران استانی است، گفت : خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند قشر روزنامه نگاران و خبرنگاران و اهالی رسانه قشرهای مظلومی هستند، در فضای مجازی خیلی توانمند و صاحب نظرند، انشاالله سال آینده سالگرد تولد تعاونی مصرف خوبی با جمعیت بیشتری شاهد باشیم

رامین مؤذنی نیز ۹ نفر انتخاب شده برای هیئت مدیره « اعضای اصلی و علل بدل»، تعاونی مصرف روزنامه نگاران را به شرح ذیل معرفی کرد:

جعفر جعفری ،سرور ثابتی ، فاطمه زهرا تکلف پور،زهرا الوندی آقای موحد،فردین کبودی ،شعیب نظری ،رامین موذنی و غلامحسین نوروززاده.

هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه برگزار

لازم به ذکر است: دراین جلسه اعضای هیئت مدیره معرفی شدند، و مراحل قانونی آن نیز بعدا اجرا می شود.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5531
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه برگزار می‌شود  بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.