8
مدیریت دارایی های فیزیکی باعث بهبود عملکرد سازمان می شود

برگزاری مراسم مدیریت دارایی های فیزیکی در کرمانشاه

  • کد خبر : 3754
  • ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴
برگزاری مراسم مدیریت دارایی های فیزیکی در کرمانشاه
سرپرست گاز استان کرمانشاه گفت:بایستی با ایجاد یک مدل و یک سیستم مدیریتی درست در چرخه عمردارایی‌های فیزیکی سازمان، تمرکز و ارتباط خوبی بین انواع دارایی های سازمان ایجاد کرده و عملکرد سازمان را بهبود بخشیم.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز :ناصرحسینی سرپرست گاز استان درجلسه افتتاحیه ارزیابی کمیته مدیریت دارایی فیزیکی مدیریت گازرسانی که به میزبانی این شرکت برگزار شد،اظهار کرد: اهمیت دارایی‌های فیزیکی به خاطر افزایش بهره‌وری در خدمات برای هر سازمانی الزامی است و می‌بایست با ایجاد یک مدل ویک سیستم مدیریتی درست درچرخه عمردارایی های فیزیکی سازمان، تمرکز و ارتباط خوبی بین انواع دارایی‌های ایجادکرده وعملکرد را بهبود بخشیم.

وی درادامه بر پیشبرد اهداف سازمان و سایر ماموریتها از جمله حفظ محیط زیست،مدیریت دانش درسازمان وکاهش خطر ریسک با بروز شدن دانش همکاران و مجموعه و همچنین استفاده بهینه و بهره ور از منابع محدود در نگهداری و حفظ دارایی فیزیکی تاکید کرد.

حسینی افزود: مدیریت دارایی فیزیکی علاوه بر توانمندسازی مجموعه در رسیدن به اهداف خود باعث ساختار یکپارچه، ایجاد بهبود مستمر و افزایش رضایتمندی ذینفعان می‌شود.

لازم به ذکر است فرآیند ارزیابی و آموزش این دوره درشرکت گازاستان کرمانشاه بعنوان قطب استانهای کردستان، ایلام و همدان ،با حضور اعضای کمیته مدیریت دارایی فیزیکی مدیریت گازرسانی وکارشناسان استانهای مذکور به مدت سه روز در این شرکت برگزار شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3754
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری مراسم مدیریت دارایی های فیزیکی در کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.