6
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه، گفت:

برگزاری این همایش می تواند نقش مهمی در روشنگری دستاوردهای اسلام و انقلاب داشته باشد

  • کد خبر : 5986
  • ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
برگزاری این همایش می تواند نقش مهمی در روشنگری دستاوردهای اسلام و انقلاب داشته باشد
همایش جهاد تبیین و تجلیل از روحانیون موثر و یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، پیش از ظهر سه شنبه« هشتم اسفند ماه ۱۴۰۲»، در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص) برگزار و از روحانیون و چهره های تأثیرگذار در عرصه جهادتبیین تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار چکاوک نیوز، از کرمانشاه: حجت الاسلام مهدی عبدی «رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه» پیش از ظهر امروز در این همایش، هدف از برگزاری همایش را اجابت فرمان مقام معظم رهبری در حوزه جهاد تبیین عنوان کرد و افزود: برگزاری این همایش می تواند نقش مهمی در روشنگری در مورد دستاوردهای اسلام و انقلاب داشته باشد.

روحانیون، پرچمدار تبیین و بصیرت افزایی در جامعه اسلامی هستند:

عبدی با اشاره به اینکه، بخشی از تبیین ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی به عهده روحانیون است، افزود: روحانیون، پرچمدار تبیین و بصیرت افزایی در جامعه اسلامی هستند و باید مردم را به مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو ترغیب کنند.

مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات ترقیب کنید:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان داشت: ائمه جمعه و جماعت و روحانیون همواره در خط مقدم جبهه انقلاب مشغول جهاد بوده‌اند و دشمنان این بار در تلاش برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای هستند که مقابله با توطئه های آنها هوشمندی و هوشیاری علما و روحانیون را می طلبد و انتظار می رود روحانیون و دیگر یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با جهاد تبیین در جامعه روشنگری کرده و مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات ترغیب کنند.

عبدی تاکید کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی موضوع مشارکت مردم در عرصه های مختلف به عنوان نماد جمهوریت نظام مورد توجه قرار گرفته است و حضور گسترده مردم در صحنه های حمایت از نظام، نقش موثری در اقتدار بیشتر ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) در ۱۲ مرداد سال ۱۳۵۹، گفت: این شورا به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی در راستای ایجاد همبستگی بین تشکل ها و جناح های سیاسی در راستای پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش برجسته ای را ایفاء کرده است.

گفتنی است: ‌در این مراسم از روحانیون موثر و دیگر یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در کرمانشاه تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5986
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری این همایش می تواند نقش مهمی در روشنگری دستاوردهای اسلام و انقلاب داشته باشد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.