7
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد؛

برخورد قانونی با هرگونه تأخیر در حرکت و حین سفر ناوگان اتوبوسی کرمانشاه

  • کد خبر : 2928
  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
برخورد قانونی با هرگونه تأخیر در حرکت و حین سفر ناوگان اتوبوسی کرمانشاه
آغاز اجرای طرح ویژه کنترل ناوگان اتوبوس برون شهری استان کرمانشاه

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آغاز اجرای طرح ویژه کنترل ناوگان اتوبوس برون شهری استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش چکاوک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: اجرای این طرح به منظور ارتقای سطح خدمات ناوگان عمومی اتوبوس و افزایش رضایت مسافران در راستای نظارت بر اجرای قوانین و ضوابط حمل و نقل مسافر به مدت ۱۰ روز تا ۲۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: با اجرای این طرح با هرگونه تخلف، تاخیر در شروع حرکت و یا توقف در حین حرکت ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در کمیسیون های مربوطه برخورد قاطع خواهد شد.

کرمی با اشاره به اینکه این طرح از تاریخ ۱۲ تیرماه آعاز شده و تا ۲۱ تیرماه ادامه درد گفت: همکاری و همراهی تشکل‌های صنفی و گشت های ویژه نظارتی این اداره کل اجرا می‌شود و کنترل در مقصد ناوگان ورودی به استان با برگه صورت وضعیت مستندسازی تخلفات تاخیرات غیر معمول حین سفر با قید فوریت به استان مبدا حرکت ارجاع داده میشود.

وی گفت: استفاده از سامانه «پلاک‌خوان» و «سپهتن» برای تعیین زمان سفر ناوگان از مبدا تا مقصد و ثبت زمان تاخیر بیش از حد مجاز و … از محورهای اصلی اجرای این طرح است.

کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: مسافران گرامی می‌توانند درصورت مشاهده تأخیر ناوگان مسافربری گزارشات خود را از طریق سامانه پیامک ۲۰۰۰۱۴۱ جهت رسیدگی اطلاع دهند.

وی در پایان: تعداد خودروهای سواری در ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری استان کرمانشاه ۹۵۷ دستگاه، تعداد مینی بوس های ناوگان مسافربری استان ۳۵۹ دستگاه با و ۱۸۲ دستگاه اتوبوس در استان کرمانشاه فعالیت می کنند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2928
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه
  • دیدگاه‌ها برای برخورد قانونی با هرگونه تأخیر در حرکت و حین سفر ناوگان اتوبوسی کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.