8
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه:

برخورد با ورود غیر مجاز اتباع خارجی (افاغنه) به کرمانشاه

  • کد خبر : 4747
  • ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۴:۱۰
برخورد با ورود غیر مجاز اتباع خارجی (افاغنه) به کرمانشاه
جلسه کار گروه فرعی اتباع خارجی استان کرمانشاه به ریاست حمزه سلیمانی «مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی» با حضور تعدادی از مسوولین ادارات ذیربط جهت تعیین تکلیف هویتی اتباع خارجی فاقد مدرک هویتی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری چکاوک نیوز؛ حمزه سلیمانی، « مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه » در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری در سال گذشته، اظهار داشت: با عنایت به نظارت و ارزیابی وزارت کشور این مدیریت در شاخص های خدمات رسانی به زائرین اتباع خارجی در اجرای مراسم اربعین حسینی (ع) سال گذشته موفق به کسب رتبه عالی گردیده که این امتیاز را حاصل زحمات و همکاری کلیه اعضاء کار گروه می دانیم و قابل تقدیر است.

امور اتباع و مهاجرین خارجی

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه در ادامه سخنانش به طرح ساماندهی اتباع بیگانه در استان تاکید کرد و افزود: امسال هم مانندسنوات گذشته دربرخورد با ورود غیر مجاز اتباع خارجی (افاغنه ) به کرمانشاه مصمم هستیم و اجازه نخواهیم داد ورود اتباع بیگانه غیر مجاز در سطح استان امنیت، سلامت و فرهنگ مردم استان را تهدید کند .

لازم به ذکر است: در پایان جلسه پس از بحث و تبادل اعضای شرکت کننده در جلسه، در خصوص نظرات اعضاء جلسه مصوباتی نیز اتخاذ گردید.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4747
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای برخورد با ورود غیر مجاز اتباع خارجی (افاغنه) به کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.