9
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه:

۹۵ درصد کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات مرتبط با کشاورزی ندارند

  • کد خبر : 5327
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱:۴۰
۹۵ درصد کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات مرتبط با کشاورزی ندارند
 نشست خبری رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه با اصحاب رسانه به مناسبت هفته خبرنگار در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

به گزارش چکاوک نیوز؛ مهندس ایرج بهرامی در جمع خبرنگاران، ضمن خیر مقدم به حاضرین، گفت: جا دارد از زحمات شما عزیزان که پل ارتباطی مردم و مسئولان و چشم بینا و گوش شنوا مردم طی سال گذشته بودید، اخبار را به موقع و به درستی به سمع و نظر عموم رساندید،نهایت تشکر را داشته باشم.

بهرامی، اظهار کرد: از طرفی در استان کرمانشاه بیش از ۹۵ درصد کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات مرتبط با کشاورزی ندارند و نیازمند آموزش و انتقال یافته های جدید کشاورزی می باشند.

این مسئول تاکید کرد: این افراد توانسته اند به واسطه سالها فعالیت به صورت تجربی امورات خود را پیش ببرند.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه و دکتر پیرنداخ

مهندس بهرامی  در ادامه گفت: تمامی مجوزهاي فعالیت های مختلف بخش کشاورزی شامل مرغداری، پرواربندی، گلخانه، کلینیک های گیاهپزشکی، داروخانه‌ها ی گیاهپزشکی، مراکز توزیع عمده نهادهای کشاورزی، واحدهای تولیدی کوچک روستایی و… توسط سازمان نظام مهندسی و در بستر سامانه الکترونیک و در کوتاهترین زمان ممکن صادر می‌گردد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی هوشمندترین سازمان در بین تمام سازمان های دولتی و غیردولتی محسوب می‌گردد و دروازه ورود سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی می باشد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی با قریب ۱۰ هزار عضو تحصیلکرده می‌تواند تاثیر بسزایی در دانش محور کردن توليدات کشاورزی و افزايش بهره وري و اشتغال آفرینی برای اعضای سازمان داشته باشد.

لازم به ذکر است: در این جلسه: رییس سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی استان کرمانشاه، گزارش عملکرد یکساله را به سمع و نظر خبرنگاران رساند و به سوالات آنها پاسخهای لازم داده شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5327
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای ۹۵ درصد کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی تحصیلات مرتبط با کشاورزی ندارند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.