6
وضعیت گازرسانی روستاهای مناطق محروم و مرزی استان کرمانشاه

بازدید ناصرحسینی سرپرست گاز استان کرمانشاه از پروژه گازرسانی غرب استان

  • کد خبر : 2961
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
بازدید ناصرحسینی سرپرست گاز استان کرمانشاه از پروژه گازرسانی غرب استان
روستاهای مناطق محروم و مرزی استان که تاکنون گازدار نشده اند می بایست هر چه سریعتر از نعمت گاز طبیعی برخوردار و آسایش و رفاه حاصل از خدمات نظام را دریافت نمایند.

به گزارش چکاوک نیوز استان کرمانشاه: ناصر حسینی سرپرست گاز استان کرمانشاه در روز پنجشنبه مورخ ۹ تیر ماه ۱۴۰۱ طی بازدید از ۵ پروژه گازرسانی غرب استان عنوان نمود: روستاهای مناطق محروم و مرزی استان که تاکنون گازدار نشده اند می بایست هر چه سریعتر از نعمت گاز طبیعی برخوردار و آسایش و رفاه حاصل از خدمات نظام را دریافت نمایند.

وی در ابتدای بازدید ضمن حضور در محل پروژه گازرسانی به ریجاب در گردنه پایطاق از نزدیک در جریان ممانعت ناشی ازعبور خط از منطقه مذکور قرار گرفت و پیشنهادات و راهکارهای جایگزین جهت بالا بردن ضریب ایمنی خط را ارائه تا ضمن جلسه مشترک باقرارگاه غرب ارتش موارد بررسی و هرچه سریعتر نسبت به عملیاتی نمودن ادامه پروژه و گازرسانی به شهر ریجاب اقدام گردد.

ایشان در ادامه ضمن بازدید از پروژه های گازرسانی به۸۰ روستای دشت ذهاب و ازگله و دریافت گزارش شرکت های پیمانکاری بالار نصب که در مراحل پایانی تست ۱۶۵ کیلو متر تغذیه و شبکه داخلی روستا های مذکور می باشد و همچنین شرکت مثلث سوله پیمانکار اجرای ۱۶۰ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه بین روستایی و ساخت ۴ ایستگاه TBS ، نظر به عدم انجام تعهدات به موقع شرکت مثلث سوله ضمن تذکرات لازم به شرکت مذکور و صورتجلسه ارائه برنامه زمانبندی جهت تسریع و اتمام کارهای باقیمانده راهکارهای پیشنهادی و جایگزین را عملیاتی نمودند.

حسینی در بخش دیگری از برنامه بازدید ضمن دریافت گزارش شرکت گرایش برق و برودت مجری پیمان گازرسانی به بریموند سرپل ذهاب باتوجه به عدم انجام به موقع تعهدات پیمانکار برنامه زمانبندی دو ماهه به منظور تسریع در انجام کار را ابلاغ نمودند.

سرپرست گاز استان ضمن بازدید از اداره گاز ناحیه تازه آباد با توجه به سیاست های شرکت گاز استان در راستای مقاوم سازی ساختمان ها وادارات دولتی دستور تهیه پکیج مقاوم سازی ساختمان اداره گاز ناحیه واجرایی نمودن آن را صادر نمودند.

حسینی درپایان ضمن بازدیداز پروژه گازرسانی به محور نهرابی شهرستان روانسرکه شامل اجرای حدود ۱۱۸ کیلومتر خطوط تغذیه و و شبکه جهت گازرسانی به ۴۳ روستا و ۴۲ واحد صنعتی می باشد و از پیشرفت ۵۵% برخوردار است ، از نزدیک درجریان روند فعایت های اجرای شرکت مذکور قرار گرفت وضمن دستورات لازم در خصوص پیگیری ومرتفع نمودن مشکلات تحصیل اراضی پروژه ، توصیه های لازم نسبت به انجام کار طبق استانداردهای شرکت ملی گاز و رعایت مسائل ایمنی و اتمام کار طبق برنامه زمانبندی را متذکر شدند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2961
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای بازدید ناصرحسینی سرپرست گاز استان کرمانشاه از پروژه گازرسانی غرب استان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.