4
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه:

بازدید میدانی سرپرست شرکت گاز استان از پروژه های گازرسانی شهرستان جوانرود

  • کد خبر : 3071
  • 23 جولای 2022 - 10:04
بازدید میدانی سرپرست شرکت گاز استان از پروژه های گازرسانی شهرستان جوانرود
بازدید میدانی ناصر حسینی سرپرست شرکت گاز استان از پروژه های گازرسانی شهرستان جوانرود

بازدید میدانی سرپرست شرکت گاز استان از پروژه های گازرسانی شهرستان جوانرود

به گزارش چکاوک نیوز استان کرمانشاه، ناصر حسینی سرپرست شرکت گاز استان در روز پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ باحضور در اداره گاز رسانی ناحیه جوانرود و همچنین دفترنظارت پروژه های گازرسانی ضمن دیدار با همکاران مجموعه گاز استان درجریان روند خدمات رسانی مطلوب به مردم و آخرین وضعیت پروژه های گازرسانی شهرستان قرار گرفتند.

وی در ابتدا باحضور دراداره گاز ناحیه جوانرود ضمن دیدار با همکاران، گزارش نحوه خدمات رسانی به مشترکین و همچنین شرایط گاز ناحیه به منظور خدمات رسانی مطلوب و در شأن مردم شهرستان را بررسی وتوصیه های لازم راارائه نمودند.

ایشان در ادامه باحضور در محل دفتر نظارت پروژه های گازرسانی شهرستان آخرین وضعیت پیشرفت چهار پروژه گاز رسانی حوزه را دریافت وبرنامه زمانبندی به منظور تسریع درانجام و اتمام کارهای باقیمانده را ابلاغ نمودند.

سرپرست گاز استان درپایان با حضور درمحل پروژه های در دست اجرا ودیدار چهره به چهره باپیمانکاران اجرایی ضمن بازدید از تاسیسات و ماشین آلات و عملیات اجرایی پروژه ها و دریافت تقاضا ها و انتظارات پیمانکاران ، بیان داشتند توقع دارد شرکت های مذکور با تجهیز اکیپ های بیشتر درانجام و اتمام کار تسریع نمایند و در این راستا قول هرگونه مساعدت و همراهی با آنان و رفع مشکلات وموانع احتمالی را تاکید نمودند.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=3071
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای بازدید میدانی سرپرست شرکت گاز استان از پروژه های گازرسانی شهرستان جوانرود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.