9
دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

اطلاعیه احتمال افت فشار و قطعی آب در محدوده امور آبفا منطقه دو شهر کرمانشاه

  • کد خبر : 2863
  • ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
اطلاعیه احتمال افت فشار و قطعی آب در محدوده امور آبفا منطقه دو شهر کرمانشاه
به علت تعمیر و تعویض شبکه توزیع آب، در محدوده امور آبفا منطقه دو احتمال افت فشار و قطعی آب در برخی از محله های این منطقه وجود دارد.

اطلاعیه دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص احتمال افت فشار و قطعی آب در محدوده امور آبفا منطقه دو شهر کرمانشاه

به اطلاع مشترکین محترم امور آبفا منطقه دو شهر کرمانشاه در شهرک های چقامیرزا فاز ۲ و جانبازان می رساند با توجه به اینکه امور آبفا منطقه دو با همکاری اکیپ اجراییات آبفا شهرستان کرمانشاه عملیات تعمیر و تعویض شبکه توزیع آب این منطقه را در روز دوشنبه ۶ تیر ماه ۱۴۰۱ در دستور کار خود دارند، مشترکین محله های مذکور در این روز از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۵ با افت فشار و یا قطعی آب مواجه خواهند شد.

لذا از شهروندان ساکن در مناطق مذکور ، خواهشمند است با مدیریت در مصرف آب و اجتناب از مصارف غیر ضروری، همکاری لازم را با این شرکت داشته باشند و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان را در مسیر خدمت رسانی مطلوب یاری نمایند، پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

لازم به ذکر است سامانه تلفنی ۱۲۲ حوادث و اتفاقات این شرکت، به صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشترکین محترم شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خواهد بود.

💧روابط عمومی و آموزش همگانی
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=2863
  • نویسنده : حسنا فخارزاده
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای اطلاعیه احتمال افت فشار و قطعی آب در محدوده امور آبفا منطقه دو شهر کرمانشاه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.