6

رضا طاهری به عنوان مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه منصوب شد

  • کد خبر : 5493
  • ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۷:۳۴
رضا طاهری به عنوان مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه منصوب شد
آیین تکریم و معارفه مدیران کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با حضور قائم مقام رئیس کمیته امداد کشور، مدیر کل نظارت و رسیدگی به شکایات کشور، استاندار کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران کل ادارات، مدیران دستگاه های امنیتی، فرمانده هان نظامی و جمعی از مدیران کمیته امداد شهرستان های استان و خبرنگاران در سالن شهدای استانداری کرمانشاه، برگزار شد.

پیمان ترکمانه «مدیر کل پیشین کمیته امداد استان کرمانشاه» در این مراسم، با اشاره به ۳۱ سال خدمت خود در مجموعه کمیته امداد، اظهار کرد: کار در کمیته امداد را نه به عنوان یک شغل به عنوان یک عبادت نگاه کردم طی مدت خدمتم از هیچ خدمتی برای محرومان دریغ نکرده ام.

ترکمانه افزود: در مدت فعالیت خدمت خود هیچ گاه اصولم را زیرپا نگذاشته و امانتی که دست بنده سپرده شده بود را ضایع نکردم و هیچگاه توصیه نپذیرفتم و کاملا در اختیار کمیته امداد بودم.

رضا طاهری به عنوان مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه منصوب شد

ترکمانه ضمن قدردانی از تلاش تمام نیروهای امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه که با وی همکاری داشتند، گفت: در طول ۲۷ ماهی که به عنوان مدیرکل در خدمت این مجموعه در کرمانشاه بودم، با یاری خداوند و تلاش نیروهای امداد استان توانستیم ۳۸۴۳ خانواده امداد توانمند شدند و به خودکفایی رسیدند که این یکی از با ارزشترین اقدامات طی این مدت می باشد، طی این مدت برای ۲۴ هزار نفر شغل پایدار ایجاد شد، که در خصوص این میزان اشتغال با ۹۹.۳ درصد صحت اشتغال ایجاد شده رتبه دوم را در کشور، استان کرمانشاه کسب کرد، که بزرگترین افتخار برای من و همکارانم می باشد.

مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه، در ادامه گفت: طی مدت خدمتم در کرمانشاه ۴۹۳۶ مورد خدمت در زمینه خرید مسکن یا تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان صورت گرفته و طوری عمل کرده‌ایم که هیچ نیازمندی پشت درهای کمیته امداد نماند و از همه درخواستها دستگیری کرده‌ایم.

به گفته ترکمانی، طی مدت خدمت در کرمانشاه، تعداد ۹۶۹۴ خانوار جدید به مجموعه امداد استان اضافه شده که این افزودن تعداد خوشحالی ندارد اما نشان می‌دهد که هیچ نیازمندی پشت دربهای کمیته امداد نمانده و درب این نهاد به روی همه نیازمندان باز بوده.

آیین تکریم و معارفه مدیران کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه

مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه:

یکی از اولویت های ما خودکفایی خانواده مدد جو خواهد بود

در ادامه مراسم رضا طاهری «مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه»، با تاکید بر لزوم تداوم پرقدرت مسیر فعلی کمیته امداد استان، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های اصلی ما خودکفایی خانوادهای مددجو خواهد بود و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار می‌گیریم.

امیدوارم دستگاه ها ما را در کمک به محرومین یاری کنند:

طاهری، ضمن تشکر از سه دهه تلاش جهادی مهندس ترکمانه، بیان داشت: کمیته امداد یک نهاد حمایتی است، برای اینکه بتوانیم حمایت بیشتری از نیازمندان داشته باشیم نیازمند همکاری تمام دستگاه های استان هستیم و امیدواریم تمام دستگاه ها ما را در مسیر خدمت به محرومان یاری رسان باشند.

لازم به ذکر است: در پایان مراسم از خدمات ۳۱ سال پیمان ترکمانه که به افتخار بازنشستگی نایل آمده تقدیر و رضا طاهری که پیش از این به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان ایلام فعالیت داشت، به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=5493
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای رضا طاهری به عنوان مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه منصوب شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.