0
مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه :

آیین تجلیل از مربیان، سرپرستان،انجمن های ورزشی و دانش آموز مدال آور در تنیس روی میز جهانی

  • کد خبر : 4348
  • 03 مارس 2023 - 12:59
آیین تجلیل از مربیان، سرپرستان،انجمن های ورزشی و دانش آموز مدال آور در تنیس روی میز جهانی
دکتر سلمان محمدی« مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه» ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، خوشامدگویی به مدعوین و تبریک به مقام آوران دانش آموزان استان، اظهار داشت: دست یابی به همه خواسته ها در سایه تعلیم و تربیت صورت می گیرد، برای این منظور دانش آموزان را باید چند بعدی رشد دهیم.

به گزارش پایگاه خبری #چکاوک_نیوز؛ دکتر محمدی افزود: در گذشته خانواده ها دنبال این بودند فرزندانشان به سمت فیزیک و ریاضی بروند، به ترتیب عده‌ای توجه نداشتند، و با شیوع ویروس کرونا خودمان گوشیهای هوشمند را به دست دانش آموزان دادیم، همین امر باعث کم تحرکی و چاقی دانش آموزان شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه یک دانه به گل زیبا تبدیل می شود، دانش آموزان را به گل تشبیه کرد و افزود: باید شرایط لازم را برای پرورش این عزیزان فراهم کنیم تا حاصل تلاش مان به آینده درخشان آنها کمک کند.

دکتر محمدی با اشاره به اینکه در رشته های تکواندو، وزنه برداری، کاراته و کشتی در بین دانش آموزان قهرمان داریم، تربیت بدنی را بعد عملی تربیت دانست و افزود: باید دانش آموزی تربیت کنیم روحیه کارگروهی داشته باشد، به بزرگتر خود احترام بگذارد، به حریم خصوصی دیگران تجاوز نکند و به هویت ایرانی و اسلامی خودش افتخار کند.

این مسوول خاطر نشان کرد: درس گروهی تربیت بدنی می تواند کار گروهی را به دانش آموزان آموزش دهد، ورزشهای گروهی مانند فوتبال، والیبال و …با تلاش گروهی به گل می نشیند، در ورزشهای گروهی گذشت آنجاست که طرف از خودش می‌گذرد، پاس می دهد تا دوستش گل بزند.

تربیت بدنی با ورزش متفاوت است:

محمدی در ادامه گفت: ما متولی ورزش پرورشی هستیم، تربیت بدنی با ورزش متفاوت است، لازم است به تربیت بدنی نگاه تربیتی داشته باشیم. دکتر سلمان محمدی

مدیر کل آموزش و پرورش خود را یک معلم خطاب کرد و افزود: منم یک معلمم، هر وقت لازم است زبان گویای شما باشم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه: 

اسم کرمانشاه در رقابتهای دانش آموزان برتر شد

علی امرایی« معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، در این مراسم اظهار داشت: تلاش موثر دانش آموزان به حمد خداوند باعث شده، هر جا می روند افتخار آفرین و مدال آور برای کشور و استان باشند.

امرایی، مقام سوم تنیس قهرمانی جهان و در مجموع افتخارات دانش آموزان نخبه را تلاش مربیان سخت کوش دانست و افزود: هدف ما برای دانش آموزان تربیت تمام ساعتی است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ابراز خوشحالی کرد که دانش آموزان کرمانشاهی بین ۳۷۰ دانش آموز در میدان رقابت‌ها حاضر شدند و به عنوان برتر معرفی شدند.

 علی امرایی

بسیجی ناحیه کرمانشاه دارنده مدال سوم جهانی:

لازم به ذکر است: در این مراسم از مسوول انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش استان، مربی تیم والیبال پسران استان، سرپرست تیم والیبال پسران استان ، سرپرست تیم دو و میدانی پسران استان، مربی تیم دو ومیدانی پسران استان، مسوول انجمن دو و میدانی پسران استان،مربی تکواندو پسران استان، مربی تیم ووشو پسران استان، مربی تیم والیبال پسران استان، رییس های شهرستان و نواحی آموزش و پرورش، مدیر آموزش و پرورش پاوه، رییس آموزش و پرورش دینور، رییس آموزش و پرورش حمیل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲کرمانشاه، معاونت پرورشی تربیت بدنی اسلام آباد غرب، معاون پرورشی گیلان‌غرب، کارشناس ورزشی اسلام آباد غرب، کارشناس ورزشی پاوه، مقام آوران پسر در رشته های والیبال، دو ومیدانی، پرش ارتفاع، تکواندو، ووشو، و مقام آوران دختر در رشته های تنیس روی میز( وانیا یاوری بسیجی ناحیه کرمانشاه مقام سوم جهانی را به خود اختصاص داد)،رشته والیبال، ۲۰۰متر با مانع، پرتاپ وزنه و پرش سه گام تقدیر شد.

لینک کوتاه : https://chakavaknews.ir/?p=4348
  • نویسنده : مهین رحمانی
  • ارسال توسط :
  • منبع : چکاوک نیوز
  • دیدگاه‌ها برای آیین تجلیل از مربیان، سرپرستان،انجمن های ورزشی و دانش آموز مدال آور در تنیس روی میز جهانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.